Batteri til Huawei T8833, 3.7V, 1700mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB5V1HV |
99 Kr 128Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei T8833, 3.7V, 1700mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB5V1HV |
99 Kr 128Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei Asura
Huawei T8833
Huawei U8833
Huawei W1
Huawei Y300
Huawei Y300C
Huawei Y500
Huawei Ascend G350
Huawei Ascend G350-U00
Huawei Ascend T8833
Huawei Ascend U8833
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend W1-U00
Huawei Ascend Y300
Huawei Ascend Y300-0100
Huawei Ascend Y300-0151
Huawei Ascend Y300C
Huawei Ascend Y500
Huawei Ascend Y500-T00
Huawei Ascend Y511
Huawei Ascend Y511-T00
Huawei Ascend Y511-U00
Huawei Ascend Y516
Huawei Ascend Y535
Huawei Ascend Y535-C00
Huawei Ascend Y535C
