Batteri til HB436486ECW, 3.82V, 4100mAh/15.8Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 4100mAh/15.8Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB436486ECW |
145 Kr 188Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HB436486ECW, 3.82V, 4100mAh/15.8Wh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 4100mAh/15.8Wh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB436486ECW |
145 Kr 188Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei BLA-AL00
Huawei BLA-L09
Huawei BLA-L29
Huawei BLA-TL00
Huawei CLT-AL00
Huawei CLT-AL01
Huawei CLT-L01J
Huawei CLT-L04
Huawei CLT-L04C
Huawei CLT-L09
Huawei CLT-L09C
Huawei CLT-L0J
Huawei CLT-L29
Huawei CLT-L29C
Huawei CLT-TL01
Huawei G10 Dual SIM
Huawei G10 Dual SIM TD-LTE
Huawei G10 Plus
Huawei HMA-AL00
Huawei HMA-L09
Huawei HMA-L29
Huawei HMA-LX9
Huawei HMA-TL00
Huawei HW-01K
Huawei Himalayan
Huawei Honor 9X
Huawei Honor 9i
Huawei Honor View 20
Huawei Honor View 20 Moschino Edition
Huawei Mate 10 Lite
Huawei Mate 10 Lite LTE-A
Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Premium
Huawei Nova 2i
Huawei Nova 2i TD-LTE
Huawei P20 Pro
Huawei RNE-AL00
Huawei RNE-L01
Huawei RNE-L02
Huawei RNE-L03
Huawei RNE-L21
Huawei RNE-L22
Huawei RNE-L22J
Huawei RNE-L23
Huawei RNE-LX1
Huawei RNE-LX2
Huawei RNE-LX3
Huawei Rhone
Huawei V20 Standard Editio
Huawei V20 Standard Edition Dual SIM
