Batteri til HB446486ECW, 3.85V, 3900mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB446486ECW |
125 Kr 162Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HB446486ECW, 3.85V, 3900mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB446486ECW |
125 Kr 162Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
