Batteri til HB506390EFW, 3.87V, 4800mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.87V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB506390EFW |
255 Kr 331Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HB506390EFW, 3.87V, 4800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.87V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB506390EFW |
255 Kr 331Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
