Batteri til HB3748B8EBC, 3.8V, 3000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB3748B8EBC |
175 Kr 227Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HB3748B8EBC, 3.8V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB3748B8EBC |
175 Kr 227Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Huawei Ascend G7
Huawei Ascend G7 Plus
Huawei Ascend G7-L01
Huawei Ascend G7-L03
Huawei Ascend G7-TL00
Huawei Ascend G7-UL10
Huawei Ascend G7-UL20
Huawei C199
Huawei C199-CL00
Huawei C199S
Huawei G8
Huawei G8 Dual SIM
Huawei G8 Premium Edition
Huawei G8 Standard Edition
Huawei GX8
Huawei GX8 LTE Dual SIM
Huawei Maimang
Huawei Maimang 4
Huawei RIO-AL00
Huawei RIO-CL00
Huawei RIO-L01
Huawei RIO-L02
Huawei RIO-L03
Huawei RIO-L11
Huawei RIO-TL00
Huawei RIO-UL00
