Batteri til Huawei Ascend Y511, 3.7V, 1700mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB5V1HV |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Huawei Ascend Y511, 3.7V, 1700mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB5V1HV |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei Asura
Huawei T8833
Huawei U8833
Huawei W1
Huawei Y300
Huawei Y300C
Huawei Y500
Huawei Ascend G350
Huawei Ascend G350-U00
Huawei Ascend T8833
Huawei Ascend U8833
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend W1-U00
Huawei Ascend Y300
Huawei Ascend Y300-0100
Huawei Ascend Y300-0151
Huawei Ascend Y300C
Huawei Ascend Y500
Huawei Ascend Y500-T00
Huawei Ascend Y511
Huawei Ascend Y511-T00
Huawei Ascend Y511-U00
Huawei Ascend Y516
Huawei Ascend Y535
Huawei Ascend Y535-C00
Huawei Ascend Y535C
