499Kr
648Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 55Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLVN4AR 7.6V 55Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 55Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLVN4AR 7.6V 55Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
