Batteri til AA-PLAN6AR, 7.4V, 46Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLAN6AR 7.4V 46Wh |
580 Kr 754Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til AA-PLAN6AR, 7.4V, 46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLAN6AR 7.4V 46Wh |
580 Kr 754Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Samsung NP900X3A-A01CL
Samsung NP900X3A-A01JO
Samsung NP900X3A-A01MX
Samsung NP900X3A-A01PH
Samsung NP900X3A-A05US
Samsung NP900X3A-B01US
Samsung NP900X3A-B06US
Samsung 900X3
Samsung 900X3A-01IT
Samsung 900X3A-A01
Samsung 900X3A-A02
Samsung 900X3A-A02US
Samsung 900X3A-A05US
Samsung 900X3A-B01
Samsung 900X3A-B01US
Samsung 900X3A-B02
Samsung 900X3A-B02US
Samsung NP900X3A
