Batteri til Samsung AA-PBLN3KR, 11.58V, 49.5Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 49.5Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBLN3KR 11.58V 49.5Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Samsung AA-PBLN3KR, 11.58V, 49.5Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 49.5Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBLN3KR 11.58V 49.5Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
