Batteri til AA-PBXN8AR, 7.4V, 62Wh/8400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 62Wh/8400mAh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AA-PBXN8AR 7.4V 62Wh/8400mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til AA-PBXN8AR, 7.4V, 62Wh/8400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 62Wh/8400mAh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | AA-PBXN8AR 7.4V 62Wh/8400mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung 900X4
Samsung 900X46
Samsung 900X4B
Samsung A01DE
Samsung NP532U3 °C-A01FR
Samsung 900x4b
Samsung A02US
Samsung 900X4°C
Samsung NP900X4
Samsung NP900X4°C
Samsung XE303°C12-A01US
Samsung NP900X4°C A02US
Samsung NP900X4°C - A03US
Samsung NP900X4°C - A04US
Samsung NP900 0X4 °C A05US
Samsung NP900X4°C - A06US
Samsung NP900X4°C - A01CN
Samsung 900X4C-A04DE
Samsung NP900X4C
Samsung NP900X4C-A01CA
Samsung NP900X4C-A01US
Samsung NP900X4C-A07
Samsung NP900X4C-A08DE
Samsung NP900X4C-K01US
Samsung NP900X4D-A01ES
Samsung NP900X4D-A03DE
Samsung NP900X4D-A03US
