499Kr
648Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 40Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBZN4NP 7.4V 40Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 40Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBZN4NP 7.4V 40Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
