Batteri til Metropcs Verge, 3.7V, 1100mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | BTR7519 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Metropcs Verge, 3.7V, 1100mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | BTR7519 |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Cricket Crosswave
Cricket EC5805
Huawei C8000
Huawei C8100
Huawei E5220
Huawei E5331
Huawei E5805
Huawei EC5805
Huawei EC5805 3G
Huawei EC5808
Huawei M228
Huawei M570
Huawei M750
Huawei T550
Huawei T550+
Huawei T552
Huawei U7510
Huawei U7519
Huawei U8110
Huawei U8500
Metropcs HWM570
Metropcs Verge
Mtc Android
Mtc Evo
T-mobile Pulse Mini
T-mobile Tap
Cricket Crosswave WiFi Broadband Router
