Batteri til Huawei P20 Global, 3.82V, 3300mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB396285EBC |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Huawei P20 Global, 3.82V, 3300mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB396285EBC |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei COL-AL00
Huawei COL-AL10
Huawei COL-L29
Huawei COL-TL00
Huawei COL-TL10
Huawei EML-AL00
Huawei EML-L09
Huawei EML-L09C
Huawei EML-L29
Huawei EML-L29C
Huawei EML-TL00
Huawei Emily
Huawei Honor 10
Huawei Honor 10 GT Dual SIM
Huawei Honor 10 GT Dual SIM TD-LTE
Huawei P20
Huawei P20 Global
Huawei P20 Global Dual SIM
Huawei P20 Global Dual SIM TD-LTE
Huawei P20 Global TD-LTE
Huawei P20 Premium Edition
Huawei P20 Premium Edition Dual SIM
Huawei P20 Standard Edition
Huawei P20 Standard Edition Dual SIM
