Batteri til Huawei KNT-UL10, 3.8V, 3400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB376787ECW |
285 Kr 370Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei KNT-UL10, 3.8V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB376787ECW |
285 Kr 370Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
