Batteri til Huawei Honor 9N, 3.82V, 3500mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB356687ECW |
145 Kr 188Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Huawei Honor 9N, 3.82V, 3500mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.82V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB356687ECW |
145 Kr 188Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei BAC-AL00
Huawei BAC-L23
Huawei BAC-TL00
Huawei BND-L21
Huawei BND-L24
Huawei BND-L34
Huawei Honor 7X
Huawei Honor 7X Dual
Huawei Honor 7X Global Dual
Huawei Honor 9N
Huawei Honor 9i 2018
Huawei Honor 9i 2018 Dual SIM
Huawei Honor 9i 2018 Dual SIM TD-LTE
Huawei INE-L21
Huawei INE-LX1
Huawei INE-LX2
Huawei LLD-AL20
Huawei LLD-AL30
Huawei Leland 2
Huawei Mate SE
Huawei Nova 2 Plus
Huawei Nova 2 Plus Dual SIM
Huawei Nova 3i
Huawei Nova 3i Dual SIM
Huawei Nova 3i Dual SIM TD-LTE
Huawei P Smart+
Huawei P Smart+ Dual SIM
Huawei P Smart+ Dual SIM LTE
Huawei P smart Plus
Huawei P30 Lite
Huawei Mate10 Lite
Huawei Honor 7X 9i
Huawei Mate 9 Lite
Huawei NOVA 4E
Huawei NOVA 2S
