Batteri til Huawei Honor 7i Dual SIM, 3.8V, 3000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4242B4EBW |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Huawei Honor 7i Dual SIM, 3.8V, 3000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4242B4EBW |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei ATH-AL00
Huawei ATH-CL00
Huawei ATH-U01
Huawei ATH-UL00
Huawei Che1-CL10
Huawei Che1-CL20
Huawei Glory Play 4X
Huawei H60-L01
Huawei H60-L02
Huawei H60-L04
Huawei H892L
Huawei Honor 4X
Huawei Honor 4X Dual SIM
Huawei Honor 6
Huawei Honor 6 H60-L11
Huawei Honor 7i
Huawei Honor 7i Dual SIM
Huawei Honor 7i Premium Edition
Huawei Honor 7i Standard Edition
Huawei Mulan
Huawei Play 4X Dual SIM
Huawei Raven
Huawei ShotX
