Batteri til Huawei DVC-TN00, 3.85V, 3900mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB426388EEW |
169 Kr 219Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei DVC-TN00, 3.85V, 3900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB426388EEW |
169 Kr 219Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
