Batteri til Huawei CHC-U01, 3.8V, 2550mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2550mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB444199EBC+ |
153 Kr 198Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei CHC-U01, 3.8V, 2550mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2550mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HB444199EBC+ |
153 Kr 198Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
