Batteri til Huawei Ascend G750-T20, 3.8V, 3000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB476387RBC |
185 Kr 240Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei Ascend G750-T20, 3.8V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB476387RBC |
185 Kr 240Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
