Batteri til HB426389EEW, 3.85V, 3900mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB426389ECW |
175 Kr 227Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HB426389EEW, 3.85V, 3900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB426389ECW |
175 Kr 227Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
