Batteri til Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R, 15.36V, 3653mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Gtin | 68126721287591 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B41N1827 15.36V 3653mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R, 15.36V, 3653mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Gtin | 68126721287591 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B41N1827 15.36V 3653mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus UX562FA
Asus UX562FA-2G
Asus UX562FA-2S
Asus UX562FA-AC023R
Asus UX562FD
Asus ZenBook Flip 15 UX562
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC033T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC034T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC040T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FD
