Batteri til Asus UX562FA-2G, 15.36V, 3653mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B41N1827 15.36V 3653mAh |
470 Kr 611Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Asus UX562FA-2G, 15.36V, 3653mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B41N1827 15.36V 3653mAh |
470 Kr 611Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Asus UX562FA
Asus UX562FA-2G
Asus UX562FA-2S
Asus UX562FA-AC023R
Asus UX562FD
Asus ZenBook Flip 15 UX562
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC033T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC034T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FA-AC040T
Asus ZenBook Flip 15 UX562FD
