Batteri til C31N1733, 11.55V, 42Wh/3640mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 42Wh/3640mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1733 11.55V 42Wh/3640mAh |
296 Kr 384Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til C31N1733, 11.55V, 42Wh/3640mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 42Wh/3640mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1733 11.55V 42Wh/3640mAh |
296 Kr 384Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus VivoBook Flip 14 TP412U
Asus VivoBook Flip 14 TP412UA
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC035T
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC082T
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC350R
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC417T
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC433R
Asus VivoBook Flip 14 TP412UA-EC059T
Asus VivoBook Flip 14 TP412UA-EC069T
Asus VivoBook Flip 14 TP412UA-EC113T
Asus VivoBook Flip 14 TP412UA-EC115T
