Batteri til Asus C21N1612, 7.7V, 39Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 39Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1612 7.7V 39Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Asus C21N1612, 7.7V, 39Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 39Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1612 7.7V 39Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Asus Transformer 3 T305CA
Asus Transformer 3 T305CA-3A
Asus Transformer 3 T305CA-3G
Asus Transformer 3 T305CA-7Y54
Asus Transformer Linghuan 3 T305C
Asus Transformer 3 T305CA-GW002T
Asus Transformer 3 T305CA-GW006T
Asus Transformer 3 T305CA-GW011R
Asus Transformer 3 T305CA-GW014T
Asus Transformer 3 T305CA-GW018T
Asus Transformer 3 T305CA-GW019T
Asus Transformer 3 T305CA-GW020T
Asus Transformer 3 T305CA-GW033R
Asus Transformer 3 T305CA-GW048T
