Batteri til Asus C21N1613, 7.7V, 39Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 39Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1613 7.7V 39Wh |
378 Kr 491Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus C21N1613, 7.7V, 39Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 39Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1613 7.7V 39Wh |
378 Kr 491Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus Chromebook Flip C302
Asus Chromebook Flip C302C
Asus Chromebook Flip C302CA
Asus Chromebook Flip C302CA-DH54
Asus Chromebook Flip C302CA-GU001
Asus Chromebook Flip C302CA-GU003
Asus Chromebook Flip C302CA-GU005
Asus Chromebook Flip C302CA-GU006
Asus Chromebook Flip C302CA-GU010
Asus Chromebook Flip C302CA-GU011
Asus Chromebook Flip C302CA-GU017
Asus Chromebook Flip C302CA-DH75
Asus Chromebook Flip C302CA-DH75-G
Asus Chromebook Flip C302CA-F6Y30
Asus Chromebook Flip C302CA-DHM3
Asus Chromebook Flip C302CA-DHM4
Asus Chromebook Flip C302CA-0041A6Y30
Asus Chromebook Flip C302CA-E91T-CB
Asus Chromebook Flip C302CA-DHM3-G
Asus Chromebook Flip C302CA-1A
