Batteri til ASUS VivoBook 14 F409DA, 7.3V, 4130mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.3V |
| Kapasitet | 4130mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS B21N1818-1 7.3V 4130mAh |
373 Kr 484Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til ASUS VivoBook 14 F409DA, 7.3V, 4130mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.3V |
| Kapasitet | 4130mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS B21N1818-1 7.3V 4130mAh |
373 Kr 484Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

