373Kr
484Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.3V |
| Kapasitet | 4130mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS B21N1818-1 7.3V 4130mAh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.3V |
| Kapasitet | 4130mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS B21N1818-1 7.3V 4130mAh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
