Batteri til TPN-I129, 11.55V, 4835mAh/55.8Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 4835mAh/55.8Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP LK03XL 11.55V 4835mAh/55.8Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til TPN-I129, 11.55V, 4835mAh/55.8Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 4835mAh/55.8Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP LK03XL 11.55V 4835mAh/55.8Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Envy X360 15-BP
HP Envy X360 15M-BP
HP Envy X360 15-BQ
HP Envy X360 15M-BQ
HP Envy X360 15-CP
HP Envy X360 15M-CP
HP Envy X360 15-cn
HP Envy X360 15m-cn
HP Envy X360 15t-cn
HP Envy X360 15m-cp
HP Envy X360 15z-cp
HP Envy 17-AE
HP Envy 17M-AE
HP Envy X360 17-ce
HP Envy X360 17m-ce
HP Envy X360 17t-ce
HP Envy 17-BW
HP Envy 17M-BW
HP Pavilion X360 15-cr
