Batteri til WF04XL, 7.7V, 66.52Wh/8210mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 66.52Wh/8210mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP WF04XL 7.7V 66.52Wh/8210mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til WF04XL, 7.7V, 66.52Wh/8210mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 66.52Wh/8210mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP WF04XL 7.7V 66.52Wh/8210mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Envy X360 13-BF0
HP Envy X360 13-BF00
HP Envy X360 13-BF000
HP Envy X360 13-BF0000
HP Envy X360 13-BF0003NF
HP Envy X360 13-BF0048TU
HP Envy X360 13-BF0013DX
HP Envy X360 13-BF0002NA
HP Envy X360 13-BF0059TU
HP Envy X360 13-BF0063TU
HP Envy X360 13-BF0058TU
HP Envy X360 13-BF0003NA
HP Envy X360 13-BF0002TU
