Batteri til HSTNN-UB71, 11.55V, 4835mAh/55.8Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 4835mAh/55.8Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP LK03XL 11.55V 4835mAh/55.8Wh |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HSTNN-UB71, 11.55V, 4835mAh/55.8Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 4835mAh/55.8Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP LK03XL 11.55V 4835mAh/55.8Wh |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Envy X360 15-BP
HP Envy X360 15M-BP
HP Envy X360 15-BQ
HP Envy X360 15M-BQ
HP Envy X360 15-CP
HP Envy X360 15M-CP
HP Envy X360 15-cn
HP Envy X360 15m-cn
HP Envy X360 15t-cn
HP Envy X360 15m-cp
HP Envy X360 15z-cp
HP Envy 17-AE
HP Envy 17M-AE
HP Envy X360 17-ce
HP Envy X360 17m-ce
HP Envy X360 17t-ce
HP Envy 17-BW
HP Envy 17M-BW
HP Pavilion X360 15-cr
