Batteri til HW03XL, 11.34V, 41.04Wh/3620mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 41.04Wh/3620mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HW03XL 11.34V 41.04Wh/3620mAh |
349 Kr 453Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HW03XL, 11.34V, 41.04Wh/3620mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 41.04Wh/3620mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HW03XL 11.34V 41.04Wh/3620mAh |
349 Kr 453Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Pavilion 15-EH 15Z-EH 15-EH0000
HP Pavilion x360 15-EH 15-EH0000
HP Pavilion 15-EG 15T-EG 15-EG0000
HP Laptop 17-CN 17T-CN 17-CN0000
HP Laptop 17-CP 17-CP0000 17Z-CP0000
HP Laptop 17S-CU
HP 17-CN0006DS
HP 17-CN0097NR
HP 17-CP0002NB
HP Pavilion 15-EG0026NO
HP Pavilion 15-EG0068NQ
HP Pavilion 15-EG0077NR
HP Pavilion 15-EG0517TU
HP Pavilion 15-EH0039NW
HP Pavilion 15-EH0042NA
HP Pavilion 15-EH1053UR

