Batteri til HW03XL, 11.49V, 4070mAh/46.76Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.49V |
| Kapasitet | 4070mAh/46.76Wh |
| Merke | Batteri til Thunderobot GIGABYTE |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SQU-1904 11.49V 4070mAh/46.76Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HW03XL, 11.49V, 4070mAh/46.76Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.49V |
| Kapasitet | 4070mAh/46.76Wh |
| Merke | Batteri til Thunderobot GIGABYTE |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SQU-1904 11.49V 4070mAh/46.76Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

