Batteri til Skil 2250 14.4 Cordless, 14.4V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil 144BAT 14.4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Skil 2250 14.4 Cordless, 14.4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil 144BAT 14.4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Skil 144VXT
Skil 2565
Skil 2566
Skil 2567
Skil 2568
Skil 2575
Skil 2584
Skil 2585
Skil 4567
Skil 2567-03
Skil 2567-16
Skil 2567-02
Skil 4567-02
Skil 2575 (F012257500)
Skil 2584 (F012258400)
Skil 2585 (F012258500)
Skil 2592 (F012259200)
Skil 144VXT (F012257000)
Skil 2567 (F012256700)
Skil 2565 (F012256500)
Skil 2568 (F012256800)
Skil 2250 14.4 Cordless
