Batteri til SKIL BY8708C-01, 40V, 3500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SKIL BY8708C-01 40V 3500mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til SKIL BY8708C-01, 40V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SKIL BY8708C-01 40V 3500mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
