Batteri til Skil B12A-LI, 10.8V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil B12A-LI 10.8V 2500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Skil B12A-LI, 10.8V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil B12A-LI 10.8V 2500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
