Batteri til SKIL BY519601, 20V, 5000mAh
| Type | Lithium Ion |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SKIL BY519601 20V 5000mAh |
498 Kr 647Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til SKIL BY519601, 20V, 5000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Lithium Ion |
| Spenning | 20V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SKIL BY519601 20V 5000mAh |
498 Kr 647Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
