Batteri til Skil 1619X04714, 18V, 3500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil SB18C 18V 3500mAh |
398 Kr 517Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Skil 1619X04714, 18V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Skil |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Skil SB18C 18V 3500mAh |
398 Kr 517Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
