Batteri til Samsung XQ700T1C, 7.5V, 49Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 49Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLZN4NP 7.5V 49Wh |
450 Kr 585Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Samsung XQ700T1C, 7.5V, 49Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.5V |
| Kapasitet | 49Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PLZN4NP 7.5V 49Wh |
450 Kr 585Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung XQ700T1C-F54
Samsung XQ700T1C-A21S
Samsung XQ700T1C-A54
Samsung XQ700T1C-A51S
Samsung XQ700T1C-A53
Samsung XQ700T1C-F53
Samsung XQ700T1C-F52
Samsung Ativ Pro
Samsung CS-SXE700NB
Samsung XE700T1A
Samsung XE700T1C
Samsung XE700T1C-A01BE
Samsung XE700T1C-A01CA
Samsung XE700T1C-A01FR
Samsung XE700T1C-A01PL
Samsung XE700T1C-A01US
Samsung XE700T1C-A02
Samsung XE700T1C-A02AU
Samsung XE700T1C-A02DE
Samsung XE700T1C-A02FR
Samsung XE700T1C-A02NL
Samsung XE700T1C-A03CH
Samsung XE700T1C-A03PL
Samsung XE700T1C-A04US
Samsung XE700T1C-A05UK
Samsung XE700T1C-A06UK
Samsung XE700T1C-AB1AU
Samsung XE700T1C-AB2AU
Samsung XE700T1C-G01DE
Samsung XE700T1C-G02IT
Samsung XE700T1C-H01MY
Samsung XE700T1C-H01UK
Samsung XE700T1C-K01US
Samsung XE770T1C-G02CH
Samsung XQ700T1C
Samsung XQ700T1C-A52
