Batteri til Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KB1US, 15.44V, 68Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 68Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBMN4VN 15.44V 68Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KB1US, 15.44V, 68Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 68Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBMN4VN 15.44V 68Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Samsung NP950QDB
Samsung NP950QDB-KB1US
Samsung NP950QED
Samsung NP950QED-KB1US
Samsung NP950XDB
Samsung NP950XDB-KA1US
Samsung NP950XDB-KB1US
Samsung NP950XDB-KC3US
Samsung NP950XDB-KC5US
Samsung Galaxy Book Pro 360 15
Samsung Galaxy Book Pro 360 15.6
Samsung Galaxy Book Pro 360 15.6"
Samsung Galaxy Book Pro 360 15 NP950QDB
Samsung Galaxy Book Pro 360 15 NP950QDB-KB1US
Samsung Galaxy Book Pro 360 15 NP950QED
Samsung Galaxy Book Pro 360 15 NP950QED-KB1US
Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB
Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KA1US
Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KB1US
Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KC3US
Samsung Galaxy Book Pro 15 NP950XDB-KC5US
