Batteri til Samsung BA4300397, 15.44V, 63Wh/4023mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 63Wh/4023mAh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBMN4MR 15.44V 63Wh/4023mAh |
497 Kr 646Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Samsung BA4300397, 15.44V, 63Wh/4023mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 63Wh/4023mAh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBMN4MR 15.44V 63Wh/4023mAh |
497 Kr 646Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
