Batteri til Samsung 535U4C, 7.4V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBYN8AB 7.4V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung 535U4C, 7.4V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBYN8AB 7.4V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung NP530U4B
Samsung NP530U4B-A01US
Samsung NP530U4B-A02UK
Samsung NP530U4B-S01PL
Samsung NP530U4B-S03CN
Samsung NP5304B-S03PH
Samsung 530U4B-A01UK
Samsung 530U4B-A02US
Samsung 530U4B-A03
Samsung 530U4B-S01
Samsung 530U4B-S01AU
Samsung 530U4B-S01FR
Samsung 530U4B--S02
Samsung 530U4B-S03
Samsung 530U4B-S03ZA
Samsung 535U4C
Samsung 535U4C-S01
Samsung 535U4C-S02
Samsung 530U4C
Samsung 530U4C-A01
Samsung 530U4C-A02
Samsung 530U4C-S01
Samsung 530U4C-S02
