Batteri til PA5189U-1BRS, 14.4V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Toshiba PA5189U-1BRS 14.4V 60Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til PA5189U-1BRS, 14.4V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Toshiba PA5189U-1BRS 14.4V 60Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Erstatter bl.a. følgende :
Batteri Kan brukes til følgende modeller :
-
Toshiba Satellite P55W-B5380SM
Toshiba Satellite P55W-B5201SL
Toshiba Satellite P55W-B5260SM
Toshiba Satellite P55W-B5112
Toshiba Satellite P55W-B5162SM
Toshiba Satellite P55W-B5181SM
Toshiba Satellite P55W-B5318
Toshiba Satellite P55W
Toshiba Satellite P55W-B
Toshiba Satellite P55W-B5224
Toshiba Satellite P55W-B5318D
Toshiba Satellite Radius 12
Toshiba Satellite Radius 15
Toshiba Satellite Radius 15 P50W
Toshiba Satellite Radius 15 P50W-C
Toshiba Satellite Radius P50W-B
Toshiba Satellite Radius P50W-BST2N01
Toshiba Satellite Radius P55W-B
Toshiba Satellite Radius P55W-B5220
Toshiba Satellite Radius P55W-B5224
Toshiba Satellite Radius PP55W-B5318D
