Batteri til 4588105-2S, 7.6V, 6000mAh/45.6Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 6000mAh/45.6Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | TOSHIBA 4588105-2S 7.6V 6000mAh/45.6Wh |
465 Kr 604Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 4588105-2S, 7.6V, 6000mAh/45.6Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 6000mAh/45.6Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | TOSHIBA 4588105-2S 7.6V 6000mAh/45.6Wh |
465 Kr 604Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
TOSHIBA Satellite Pro C50D-B-115
TOSHIBA Satellite Pro C50-E-105
TOSHIBA Satellite Pro C50-G-10T
TOSHIBA Satellite Pro C50-J
TOSHIBA Satellite Pro C40-G-120
TOSHIBA Satellite Pro C40-H-113
TOSHIBA Satellite Pro C40-J-10Z
TOSHIBA Satellite Pro C40-J-11Q
TOSHIBA Satellite Pro C50-G-101
TOSHIBA Satellite Pro C50-H-105
TOSHIBA Satellite Pro C50-H-108
TOSHIBA Satellite Pro C50-H-11E
TOSHIBA Satellite Pro C50-J-13Q
