Batteri til PA5065U-1BRS, 7.4V, 54Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Toshiba PA5065U-1BRS 7.4V 54Wh |
690 Kr 897Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til PA5065U-1BRS, 7.4V, 54Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Toshiba PA5065U-1BRS 7.4V 54Wh |
690 Kr 897Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Toshiba Satellite U840W-00L
Toshiba Satellite U840W-012
Toshiba Satellite U840W-107
Toshiba Satellite U840W-10F
Toshiba Satellite U845W-S400
Toshiba Satellite U845W-S414
Toshiba Satellite U845W-S414P
Toshiba Satellite U845W-S415
Toshiba Satellite U845W-S4170
Toshiba Satellite U845W-S430
Toshiba Satellite U845W
