Batteri til PA5028U-1BRS, 7.4V, 54Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Toshiba PA5028U-1BRS 7.4V 54Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til PA5028U-1BRS, 7.4V, 54Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Toshiba |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Toshiba PA5028U-1BRS 7.4V 54Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Toshiba Satellite U840-015
Toshiba Satellite U840-SP4362SM
Toshiba Satellite U840T-101
Toshiba Satellite U840T-1012
Toshiba Satellite U845-S404
Toshiba Satellite U845-SP4201L
Toshiba Satellite U845-SP4201SL
Toshiba Satellite U845T
Toshiba Satellite U845T-S4155
Toshiba Satellite U845T-S4165
Toshiba Satellite C03S
Toshiba Satellite C05S
Toshiba Satellite U800
Toshiba Satellite U800-T01S
Toshiba Satellite U800-T02S
Toshiba Satellite U845
Toshiba Satellite U845S
