Batteri til ME3PNJ3, 3.7V, 4325mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 4325mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C11-ME370T 3.7V 4325mAh |
270 Kr 351Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til ME3PNJ3, 3.7V, 4325mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 4325mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C11-ME370T 3.7V 4325mAh |
270 Kr 351Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
