Batteri til ME04050XL, 7.7V, 50.04Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 50.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP ME04XL 7.7V 50.04Wh |
385 Kr 500Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til ME04050XL, 7.7V, 50.04Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 50.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP ME04XL 7.7V 50.04Wh |
385 Kr 500Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Elite X2 1013 G3 Tablet PC
HP ELITE x2 1013 G3
HP Elite x2 1013
HP Elite x2 1013 G3 2TS94EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT10EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT11EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT12EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT13EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT14EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT15EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT18EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT33ES
HP Elite x2 1013 G3 2TT40EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT41EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT42EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT43EA
HP Elite x2 1013 G3-2TT14EA
