Batteri til HP Elite X2 1013 G3 Tablet PC, 7.7V, 50.04Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 50.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP ME04XL 7.7V 50.04Wh |
385 Kr 500Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HP Elite X2 1013 G3 Tablet PC, 7.7V, 50.04Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 50.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP ME04XL 7.7V 50.04Wh |
385 Kr 500Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Elite X2 1013 G3 Tablet PC
HP ELITE x2 1013 G3
HP Elite x2 1013
HP Elite x2 1013 G3 2TS94EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT10EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT11EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT12EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT13EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT14EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT15EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT18EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT33ES
HP Elite x2 1013 G3 2TT40EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT41EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT42EA
HP Elite x2 1013 G3 2TT43EA
HP Elite x2 1013 G3-2TT14EA
