Batteri til JI04047XL, 7.7V, 47.04Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP JI04XL 7.7V 47.04Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til JI04047XL, 7.7V, 47.04Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP JI04XL 7.7V 47.04Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Elite X2 1012 G2 Table
HP Elite X2 1012 G2
HP Elite X2 1012 G2 (1KE33AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE36AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE39AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE42AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE45AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE48AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE51AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KF41AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV66EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV76EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV78EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV79EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV97EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LW05EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL69EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL98EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL99EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TS26EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TS27EA)
HP Elite X2 1012 G2-1LV76EA
