Batteri til HP Elite X2 1012 G2, 7.7V, 47.04Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP JI04XL 7.7V 47.04Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP Elite X2 1012 G2, 7.7V, 47.04Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.04Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP JI04XL 7.7V 47.04Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Elite X2 1012 G2 Table
HP Elite X2 1012 G2
HP Elite X2 1012 G2 (1KE33AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE36AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE39AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE42AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE45AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE48AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KE51AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1KF41AW)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV66EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV76EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV78EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV79EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LV97EA)
HP Elite X2 1012 G2 (1LW05EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL69EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL98EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TL99EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TS26EA)
HP Elite X2 1012 G2 (2TS27EA)
HP Elite X2 1012 G2-1LV76EA


